123 456 789

Löydä uudet kotikulmasi!

Helsinki

Fabianinkatu 31 C, 3 krs.
00100 Helsinki
vuokraus.helsinki@fincap.fi
010 526 3330

Avoinna sopimuksen mukaan.

 

Henna Marjeta

Henna Marjeta

vuokrauspäällikkö, LVV

050 328 6360
henna.marjeta@fincap.fi

Marika Schaverin

Marika Schaverin

vuokraneuvottelija

050 324 0898
marika.schaverin@fincap.fi

Jyväskylä

Kauppakatu 24, 2 krs.
40100 Jyväskylä
vuokraus.jyvaskyla@fincap.fi

Avoinna sopimuksen mukaan.

Hannamari Wahlstedt

Hannamari Wahlstedt

vuokravälittäjä, LVV

Opintovapaalla

Ruusa Väisänen

Ruusa Väisänen

asuntoesittelijä

050 307 6164
vuokraus.jyvaskyla@fincap.fi

Seinäjoki

Torikeskus, Kauppatori 1-3
60100 Seinäjoki
010 526 3320
vuokraus.seinajoki@fincap.fi

Ma-to klo 12-15, pe klo 12-14

Roosa Hellinen

Roosa Hellinen

vuokrausjohtaja, LVV, KED, laskutus

050 570 6009
roosa.hellinen@fincap.fi

Sarianne Pohjois-Koivisto

Sarianne Pohjois-Koivisto

vuokravälittäjä, LVV, KiAT

Laura Malmivaara

Laura Malmivaara

vuokravälittäjä, LVV

050 313 4933
laura.malmivaara@fincap.fi

Kiia Peura

Kiia Peura

asuntoesittelijä

010 526 3320
vuokraus.seinajoki@fincap.fi

Marjukka Otsomaa

Marjukka Otsomaa

asuntoesittelijä

010 526 3320
vuokraus.seinajoki@fincap.fi

Elina Ojala

Elina Ojala

asuntoesittelijä/Kuopio

vuokraus.jyvaskyla@fincap.fi

Annukka Anttila

Annukka Anttila

asuntoesittelijä/Pori

vuokraus.pori@fincap.fi

Emma Saari

Emma Saari

toimistopäällikkö, LVV, KiAT

vanhempainvapaalla

Tampere

Rantatie 53 LT 2​
33250 Tampere
010 411 9910
vuokraus.tampere@fincap.fi

Avoinna sopimuksen mukaan.

Kaisa Kautola

Kaisa Kautola

vuokraneuvottelija

050 401 2966
kaisa.kautola@fincap.fi

Roosa Hellinen

Roosa Hellinen

vuokrausjohtaja, LVV, KED, laskutus

050 570 6009
roosa.hellinen@fincap.fi

Janita Sihvonen

Janita Sihvonen

vuokravälittäjä, LVV

vanhempainvapaalla

Katariina Joki

Katariina Joki

aluepäällikkö, LVV, KTM

vanhempainvapaalla

Vaasa

Kasarminkatu 16
65100 Vaasa
vuokraus.vaasa@fincap.fi

Avoinna sopimuksen mukaan.

Sanni Hurtig-Hast

Sanni Hurtig-Hast

vuokrauspäällikkö, LVV

050 478 6288
sanni.hurtig-hast@fincap.fi

Back office -tiimi

Niko Ylesmäki

Niko Ylesmäki

vuokravälittäjä, LVV

050 479 9169
niko.ylesmaki@fincap.fi

Mari Pouhula

Mari Pouhula

vuokravälittäjä, LVV

050 476 7455
mari.pouhula@fincap.fi